Haberler

Bu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

Öğretmenler Günü

  Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanlığı olarak; Eğitim öğretim sistemimizin temel yapı taşları, istikbalimizin de mimarları olan öğretmenlerimizi 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle ziyaret ettik.

Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanımız İsmet ÖZTÜRK, Bağcılar Belediye Başkanımız Lokman ÇAĞIRICI, Kadın Kolları Başkanımız Fatma KIRATLI ve Gençlik Kolları Başkanımız Dursun TİRKİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa YILMAZ’ı makamında ziyaret etti. İlçe Başkanımız İsmet Öztürk, İlçemizde görev yapan tüm öğretmenler adına öğretmenler gününü kutladı ve eğitim camiamıza yapmış olduğu katkılardan dolayı kendisine teşekkür etti.

 İlçemizde bulunan ilk ve orta dereceli okullar, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz, Kadın Ve Gençlik Kolları Yönetimlerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimleri tarafından ayrı ayrı ziyaret edilerek karanfil dağıtımı yapıldı.

“Öğretmenlerine hak ettikleri değeri vermeyen, onların fedakarlıkları karşısında ahde vefa göstermeyen hiçbir toplumun geleceği yoktur” düşüncesiyle yapılan bu ziyaretlerde, eğitim camiasının yaşadığı sorunlar ve okullarımızın mevcut durumları hakkında okullarımızın idarecileri, öğretmenlerimiz, okul aile birlikleri ve öğrencilerimizle müzakereler yapıldı. Sorunların, çözüm önerileri ile birlikte gerekli yerlere iletilmesi ve takibinin yapılması kararlaştırıldı.

 

24.11.2017